DUYURULAR

Link Panosu nedir?
İstediğiniz internet adreslerini ve duyuruları yayınlayabileceğiniz bir başlangıç sayfası servisidir. Bilgisayar veya etkileşimli tahtalarda bulunan tarayıcılarda başlangıç sayfası olarak kullanılır.
Link Panosu kimlere hitap ediyor?
Öncelikli hedefimiz okullar ve öğretmenlerdir. Link Panosu'nu okulların ihtiyaç duyduğu bir alandaki ihtiyacı gidermek için geliştirdik.
Link Panosunda neler yayınlayabilirim?
Öğrencilerin bilgisayar, tablet veya etkileşimli tahtadaki tarayıcıyı açtıklarında karşılarına gelen ilk ekranda görmelerini istediğiniz bağlantıları ve duyuruları yayınlayabilirsiniz.
Link Panosunu Nerede Kullanabilirim?
Okullardaki etkileşimli tahtalarda link panosu bağlantınızı başlangıç sayfası yaparak öğretmenlerin en çok kullandıkları bağlantıları, öğretmenlere duyurmak istediğiniz duyuruları hızlı ve kolay bir şekilde online olarak ekleyip, tüm öğretmenlere duyurabilirsiniz. Link panosu oluştururken ekran yerleşimi seçilen pano tipine göre ayarlanır.
İstediğiniz kadar pano ekleme. Her bir pano için ayrı ayrı link (bağlantı) ve duyuru ekleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar bağlantı ve duyuru ekleme, kısa kısa duyurular ekleyebileceğiniz gibi uzun tek bir duyuru da ekleyebilirsiniz.
Uyumlu pano genişliği sayesinde bilgisayar veya etkileşimli tahtalar için ayrı ayrı pano seçebilirsiniz. Duyuru eklerken gelişmiş metin editörü sayesinde duyuruyu istediğiniz gibi biçimlendirebilirsiniz.
Panoların ve bağlantıların tıklanma oranlarını görebilirsiniz. Her pano için öğretmen ve öğrencilere özel farklı duyurular ekleyebilirsiniz.
Sizin eklediğiniz linklerin dışında MEB siteleri için de hazır düğmeler bulunmaktadır. Bir çok tema içinden istediğiniz renkleri seçebilirsiniz.
Eklediğiniz pano, duyuru ve linkleri
silmeden pasif hale getirebilirsiniz.
Link Panosu ile ilgili her türlü istek ve şikayetinizi iletişim bize bildirebilirsiniz.

KULLANICI GİRİŞİ